START

66,4 kg

pas

boky

stehno

biceps

DEN 1

11.4. 2022 

Dnešní den jsem začínala s obavami jaké to vše bude a zda to vydržím.Vše proběhlo výborně. Měla jsem shake - shake - slaninová kaše - shake - omeletu. Rozhodla jsem se pro příjem 3 l tekutin denně - zelený čaj, černý čaj, vodu. A zároveň pro příjem povolené zeleniny 600g na den. Tu jsem si odvážila. Slaninovou kaši jsem použila jako zahustění brokolicové polévky, zbytek zeleniny jsem snědla během dne syrovou a čínské zelí jsem si lehce podusila a přidala večer na večeři k omeletě. Měla jsem 1 malou kávu bez ničeho. První den tedy hodnotím jako skvěle zvláduntý, cítím se lehce a je mi fajn. Pocit hladu nemám žádný. Časy jedení jsem si stanovila na 8:00, 10:45, 13:30, 16:15 a 19:00. Množství vody a časy do kdy vypít jsem si stanovila: (do 17:00 proto, abych nechodila celou noc čůrat, mám to vyzkoušené a hlavně se to doporučuji i ze zdravotních důvodů, v noci by měly všechny orgány regenerovat a ne pracovat)

DEN 2

12.4. 2022 

Dnešní den je první zkouška jak při cestování. Dcera dělala přijímací zkoušky a půl dne jsem tedy byla na cestě. Začala jsem tedy ráno vanilkovou kaší, kterou jsem si posypala skořicí. S sebou jsem měla dvě dávky koktejlu a do krabičky jsem si da cca 230g nakrájené okurky salátovky a ředkvičky. Čtvrtou dávkou jídla ESSENS KETO byla slaninová kaše a zase jsem jí použila jako "zahuštění" polévky. Na dnešek jsem si připravila květákovou. Uvařila jsem si květák ve vodě, s bobkovými listy a kostkou BIO bujónu. Várka je na tři porce tzn. 3 dny po sobě využiji květák tzn. povolená zelenina a porci si zahustím slaninovou kaší. Tu si připravím podle návodu, velji do horké porce polévky, prohřeji a hotovo. Ozdobím petrželkou. Pátou poci jídla jsem měla omeletu a dnes s čerstvým zeleninovým salátem z listů čínského zelí. Opět 3 l vody, zeleného či černého čaje. Měla jsem i 1 kávu. Vše bez slazení a kávu bez mléka. 

DEN 3

13.4. 2022 

Dnes vše ok, dodrženo vše. Jak strava tak tekutiny. Vzhledem k tomu, že jsem cestovala 800km do Chorvatska, měla jsem vše připravené v šejkru a v krabičkách a jedla po cestě. Aha efekt u mě nastal, když jsem chroupala čínské zelí! Lidi, já netušila jak je dobrý. Ve svých 44letech tedy přicházím na neskutečnou lahůdku a to je čerstvé čínské zelí a především ten košťál!!! Prostě mňam. Hlava mě nebolí, nic mě nebolí, cítím se skvěle a velice lehce. Žádné zažívací potíže. Čekala jsem po 600g zeleniny denně, že budu nadmutá jak koza, ale vůbec nic :-D

DEN 4

14.4. 2022 

Dnes je čtvrtek a měla jsem na pilno. Celý den jsem dodělávala potřebné věci v apartmanu na sezonu (www.chorvatsko-apartman.cz). Průběžně jsem si připravovala jídla ESSENS KETO a něco jsem měla připraveno z předešlého dne. Například květákovou polévku, do které jsem zamíchala slaninovou kaši. Tedy řeknu vám, 3tí den posobě k obědu :-D Přiště tak max dva dny. Jinak vše ok a oceňuji, že tedy v kuchyni strávím zlomek času, než když by si člověk měl jídlo vařit a připravovat. Doporučuji při nakupování povolené zeleniny brát velké množství, ono se to nezdá 600g na den je dost a každý den lítat do obchodu je otrava.

DEN 5

15.4. 2022 

Tak dnes jsem prošla zkouškou největší :-D Přežila jsem v pohodě návštěvu restaurace v Chorvatsku, v krásné restauraci přímo u moře, kde já si dala zelný salát (byl úplně bez všeho, žádná zálivka, jen čerstvé zelí) a partner se tchýní si dali rybí talíř pro 2. Ale přátelé, ten tác byl tak minimálně pro 3 osoby a to jste nevyděli :-D 3 druhy ryb, chobotničky, slávky, sépie, makrely, královské krevety, česnekový dip, brambory se špenátem a hranolky a vše tak krásně načančaný. Já salát v sobě a v tašce šejk :-D Ale tedy řeknu vám, že jsem to přežila docela v pohodě, prostě ta motivace, že shodím přebytečný tuk, je velká :-) (y) 

DEN 6

16.4. 2022 

Dnes nic zvláštního, 5 jídel, hodně vody, určitě jsem měla 1 kávu a 1 černý čaj. A pozor! odměnila jsem se malou Colou Zero, protože, když to nepřeženete, tento nápoj "je povolen" :-D

DEN 7

17.4. 2022 

Dnešní den v podstatě stejný jako každý jiný. Sídaně vanilková kaše, svačina šejk, oběd polévka ze slaninové kaše (dnes česnek, žampiony, čerstvý špenát), svačina šejk, ale pozor! večeře luxus!!!! Nakrájela jsem cuketu, udělala hustší těsto na slaninovou omeletu a cuketu v něm omáčela a vše kladla na plech na pečící papír. Upekla v troubě na 200°C, 20 min. Pak jsem si lehce potírala plnotučnou hořčicí a prostě lahoda :-)

DEN 8

18.4. 2022 

Dnes bylo Velikonoční pondělí. Jídlo jsem si musela nachystat na celý den do krabiček, protože jsme jeli z Chorvatska domů. Vše jsem si připravila ráno a změnila repertoár na snídani - měla jsem polévku (ze slaninové kaše), protože tu bych studenou po cestě fakt nedala. Byla moc moc dobrá i ke snídani a tentokrát jsem jí dělala ze lžíce olivového oleje, na něj zpěnit česnek (2 stroužky), podusti žampiony a do nich čerstvý špenát a po chvilce vodu. Nechala jsem povařit cca 10 min a poté vlila slaninovou kaši dle návodu na obalu. Dosolila a byla fakt vynikající.

MĚŘENÍ

- 2,5 kg

v pase - 2 cm

přes boky - 1 cm

přes stehno - 1 cm

přes biceps - 1 cm

Šipka

DEN 9

19.4. 2022 

Dnes jsem měla první den po příjezdu z Chorvatska, takže se na mě hrnula spousta povinností. Jídlo jsem zvládla sníst, večeři - omeletu, jsem měla sice až ve 22 hod, ale nebylo mi těžko a spala jsem skvěle. Cítím se velice lehce, začínají mi být volné džíny, do kterých jsem se ještě před týdnem musela doslova cpát a knoflík jsem často rozepínala :-D Přesto, že jsem se dnes poprvé od začátku diety změřila a byla jsem naprosto nadšená, dnes jsem měla poprvé tak trochu mlsnou a nutkání a při pohledu jak jedí doma jsem si posteskla a myšlenky mi dost utíkaly "k vaření", co všechno budu vařit a jíst až bude po dietě :-D

DEN 10, středa

20.4. 2022 

Dnes se cítím opravdu skvěle. Mám energie na rozdávání. Jídlo jedu stejně a dnes díky nedostatku času, jsem slaninovou kaši snědla jen tak (bez polévky). Měla jsem syrovou okurku a řapíkatý celer. Omeletu s fazolkami.

DEN 11, čtvrtek

21.4. 2022 

Dnes 

DEN 12, pátek

22.4. 2022 

Dnes 

DEN 13, sobota

23.4. 2022 

Dnes 

DEN 14, neděle

24.4. 2022 

Dnes 

MĚŘENÍ

v pase 

přes boky 

přes stehno 

přes biceps